Tedbir Home-office

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak değerlendirilen Corona COVID-19 salgını kapsamında, çalışanlarımızın sağlığını her şeyin üzerinde görüyor ve riski minimuma indirmek için, SUNLOG olarak bir dizi önlemler alıyoruz.

Daha önce kurguladığımız “İş Sürekliliği Planı” ve bugüne kadar yaptığımız teknolojik yatırımlar sayesinde, uygun olan tüm birimlerimizde Salı  günü itibariyle Home-Office Çalışma Modeli’ne geçmiş bulunuyoruz. Böylelikle operasyonel süreçlerimizi de aksatmadan yürütebiliyoruz.

Küresel çapta etkili olan ve tüm dünyayı endişelendiren bu salgının bir an önce son bulmasını temenni eder, sağlıklı günler dileriz.

SUNLOG

 

 

Within the scope of the Corona COVID-19 epidemic, which is considered a pandemic by the World Health Organization, we consider the health of our employees above all else and we take precautions at SUNLOG for minimizing the risk.

Thanks to our " Business Continuity Plan" that we have previously designed and our IT department, The majority of our employees will work remotely as of Tuesday (17.03.2020).

Thus, we will be able to carry out our operational processes without interruption.

We hope that this epidemic, That worries the world, will end soon and we wish you healthy days ahead.

SUNLOG

22 Nisan 2020

Yetki Belgelerinde Covid-19 Tedbiri

UND tarafından “Yetki Belgelerinde Asgari Kapasite Kaybına İlişkin Koronavirüs Tedbiri” hakkında bir duyuru yayımlandı.
15 Nisan 2020

Uluslararası Taşımacılıkta Denizciliğin Payı Arttı

Koronavirüs salgını, küresel ölçekte tek tek ülke ekonomilerini vursa da uluslar arası düzeyde ticaret aralıksız sürüyor. Salgın, denizcilik sektöründe gelirleri de sektörün toplam taşımacılık içindeki payını […]
8 Nisan 2020

Lojistik Sektöründeki Tartışmalı Karar Revize Edildi

Taşımacılık sektörüne yeni firma girişini ve ticari araç alma işlemlerini geçici olarak durdurma kararı alan Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü, düzenlemeyi revize etti.
Türkçe